סדנאות קווילינג

אני מזמינה אתכם ללמוד את אמנות הקווילינג במגוון הסדנאות שאני מעבירה.
להלן רשימת הסדנאות שניתן להשתתף בהן:

עגילים מקווילינג

סדנה חדשה ליצירת תכשיטים בקווילינג. להבדיל מהסדנה ליצירת עגילים ותליון (ראה בהמשך), נתמקד בעגילים מסוגים שונים. בתכנית שלושה (ארבעה אם נספיק) זוגות של עגילים, טכניקות שונות ועקרונות השימוש ברצועות נייר לעיצוב תכשיטים.

סדנת קווילינג למתקדמים: סוגים שונים של פרחים מורכבים

הסדנה מיועדת לאלה שכבר שולטים בטכניקות הבסיסיות של קווילינג. בה נכין ארבע תגיות עם פרחים מורכבים יותר מאלה שיצרנו בסדנאות הקודמות - סחלב, פרג, ציניה ושושן.

סדנת קווילינג מיוחדת לקראת חנוכה: חנוכיות מיניאטוריות

סדנה זו מיועדת למתקדמים ומשלבת קוויליג רגיל עם קווילינג תלת-ממדי. בסדנה נלמד להכין חנוכיות מיניאטוריות בגובה של כ-8 ס''מ בלבד.

סדנת קווילינג למתחילים: כרטיסי ברכה מעוצבים

בסדנה נכין שלושה כרטיסי ברכה מעוצבים, נלמד את הצורות הבסיסיות של קווילינג כגון סליל, טבעת, צורת-V, טיפה, עין ועוד. כמו כן נלמד גם להכין שני סוגים שונים של פרחי פרנזים.

סדנת קווילינג למתקדמים: יצירת עציצים מיניאטוריים

בסדנה הזאת נלמד ליצור פרחים מיניאטוריים בתוך עציצים (נרקיס, צבעוני וכו'), הכל מרצועות נייר. נכיר את עקרונות הקווילינג התלת-ממדי.

סדנת קווילינג בתלת-מימד: שוקולדים

בסדנה זו, שמתאימה למתחילים ולמתקדמים כאחד, ניצור ממתקי שוקולד מנייר בשיטת הקווילינג התלת-מימדי. נסדר את השוקולדים בתוך קופסה כך שהם ייראו אמיתיים. הזהרו שלא לאכול אותם בטעות! קופסת שוקולדים כזאת יכולה להיות מתנה מקסימה.

סדנת קווילינג למתקדמים: פקק-מגנט מעוצב "בלב ים"

הסדנה משלבת עקרונות קווילינג רגיל וקווילינג בתלת-ממד. במהלכה נעצב פקק-מגנט בקוטר כ-9 ס''מ באמצעות דגים, אלמוגים וכוכב ים מקווילינג. נשתמש ברצועות נייר ברוחב של 1/8 ו-3/8 אינץ'.

סדנת קווילינג למתקדמים: יצירת תכשיטים באמצעות קווילינג

נבנה תכשיטים עדינים בעזרת קווילינג, מרצועות נייר כמובן. בתכנית תליון ועגילים ובנוסף גם כרטיס ברכה שתואם את התכשיטים.

סדנת קווילינג למתקדמים: עיטור קופסה

בסדנה למתקדמים נעטר קופסה. לשם כך נשתמש בצורות קווילינג מורכבות יותר, כמו סליל אקסצנטרי (eccentric coil), וגם נחזור על פרחי הפרנזים, צורת-V, טיפה, ועין. נלמד את שיטת הלולאות (husking) וגם איך יוצרים ורדים מרצועות נייר רחבות על-ידי קיפול.

סדנת קווילינג למתקדמים: תמונה בתוך מסגרת

בסדנה זו נכין תמונה בשיטת הקווילינג תוך שימוש בטכניקות שונות, וגם נבנה עבורה מסגרת יפה מבריסטול.

סדנת קווילינג לקראת ראש השנה

נתחיל את שנת הלימודים החדשה בהכנה לראש השנה. בסדנה מיוחדת ניצור רימון בתלת-מימד שניתן להשתמש בו כמתקן לקיסמי שיניים. כמו כן נכין גם כרטיס ברכה לכבוד ראש השנה, עם תפוח בשיטת קווילינג.
אשמח לראותכם!
אינה

2 תגובות:

אנונימי אמר/ה...

היי אינה
נרשמתי, נתראה
שרה ישינסקי

אנונימי אמר/ה...

היי אינה
נרשמתי, נתראה
שרה ישינסקי